درباره ما

شرکت تولیدی چدن سازان مفتخر است که با اتکا به دانش فنی و مدیریتی خود و با استفاده از متخصصین داخلی و خارجی در چهاردهه اخیر به اهداف اصلی خود که تولید محصول قابل رقابت با بهترین سازندگان اروپایی بوده است دست یابد.

جهت دریافت کاتالوگ شرکت تولیدی چدن سازان

چدن سازان در يک نگاه

شرکت توليدی چدن سازان يکی از شرکتهای پيشرو ايرانی است که در زمينه توليد غلتک های نورد فعاليت می نمايد.  اين شرکت با مأموريت ايفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد،  توانسته تأمين کننده ی بخش اعظمی از غلتک های  نورد شرکت های بزرگ فولاد سازی و صنايع غذايي باشد.

 

 تاريخچه شرکت و معرفی گروه صنعتی چدن سازان

شرکت توليدی چدن سازان که اکنون يکی از توليدکنندگان مطرح غلتک در ايران است در زمينی به مساحت 13 هزار متر مربع در محدود شهرک صنعتی جی اصفهان واقع شده است.همچنین به منظور پشتیبانی فرآیند تولید خود دارای انبار مواد اولیه ای به مساحت سه هزار متر مربع در شهرک صنعتی جی و جهت انبارش محصولات تولیدی خود انباری به وسعت پنج هزار متر مربع در شهرک صنعتی سجزی میباشد.

عمليات اجرايي اين شرکت در سال 1361 آغاز و پس از سالها تلاش و بکارگيری دانش روز و منابع کارآمد توانست در عرصه صنعت فولاد،  تأمين کننده ی بخش اعظمی از غلتک های نورد شرکتهای بزرگ فولاد سازی و ديگر صنايع باشد.

اين مجموعه در راستای کامل نمودن سبد محصولات خود در سال 1384 اقدام به تأسيس شرکت غلتک سازان سپاهان با محوريت توليد قطعات سنگين و فوق سنگين فولادی و چدنی و همچنين ريخته گری شمش های فولادی به روش پيوسته نمود و همچنين به سبب تکميل چرخه پديد آوری محصول، تأسيس شرکت سنگين صنعت کوهپايه را با تمرکز بر ماشينکاری و نهايي نمودن محصولات در دستور کار خود قرار داد که در حال حاضر سهام شرکت چدن سازان و غلتک سازان در بازار بورس اوراق بهادار تهران عرضه شده است.

در سال 1399 شرکت نوانديشان صنعت فولاد را به منظور مديريت سرمايه گذاری و توسعه کسب و کار راه اندازی و اکنون با قاطعيت می توان گفت گروه صنعتی چدن سازان با به خدمت گرفتن تجربه، نيروی جوان و متخصص و همگام بودن با علم روز دنيا،  توانسته سالها حضور در عرصه توليد فولاد کشور را رقم زده و سهم عمده ای در چرخه صنعت داشته باشد.

چشم انداز و اهداف

یکی از برترین شرکتهای تولید غلتک و رینگ در منطقه

تولید کننده انواع غلتک و رینگ با تکنولوژی روز در صنایع نورد

CLIENTS

300

CLIENTS

800

PROJECTS

2500

خط مشی سيستم های مديريت يکپارچه شرکت

شرکت تولیدی چدن سازان، تولید کننده انواع غلتک و رینگهای نوردی، غیر نوردی و شمش های فولادی در راستای استراتژی های کلان خود مبنی بر افزایش رقابت پذیری، رشد و تعالی منابع انسانی، تلاش می نماید که محصولات تولیدی و خدمات پس از فروش خود را با حداکثر کیفیت ممکن در جهت تامین نیازها، انتظارات و کسب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر ذینفعان در بازارهای داخلی و خارجی ارائه نمایند. برای دستیابی به اهداف فوق ، خود را متعهد به حرکت در محورهای زیر می دانیم :

مدیریت و کارکنان شرکت تولیدی چدن سازان خود را متعهد به برآورده ساختن الزامات و بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه منطبق با استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 ، سیستم مدیریت سلامت شغلی و ایمنی ISO45001 و سیستم های مدیریت شکایات و رضایت مندی مشتریان ISO 10002 & ISO10004 دانسته و بر این باورند که تحقق اهداف ذکر شده تنها از طریق مشارکت، همدلی و تلاش مستمر کلیه پرسنل محقق خواهد شد . مسئولیت استقرار این خط مشی و همچنین بازنگری آن در راستای تناسب با نیازها و الزامات ذینفعان و سیستم مدیریت کیفیت به عهده اینجانب بوده و از کلیه کارکنان انتظار دارم ضمن درک کامل خط مشی کیفیت انرا در راستای فعالیتها و برنامه های خود بکار گیرد . مسئولیت نظارت بر ایجاد ، اجرا، نگهداری و بازنگری این سیستم به عهده نماینده مدیریت می باشد که در این ارتباط مستقیما به مدیر عامل گزارش میدهد .

مدیریت

حسین انصاری

رئیس هیئت مدیره
تلفن: 35720330-031
ایمیل: h.ansari@csroll.com

داود صافی دستجردی

مدیر عامل
تلفن: 35720330-031
ایمیل: d.safi@csroll.com

مجید مختاری

مدیر فروش و عضو هیات مدیره
تلفن: 35720330-031
ایمیل: majid.mokhtari61@yahoo.com
ایمیل: m.mokhtari@csroll.com

مدیرعاملان شرکت تاکنون

حسین انصاری شورچه

از سال 1361 تا 1393

علی میر محمد صادقی

از سال 1393 تا 1397

ابوالقاسم قدمی

از سال 97 تا 1401

داود صافی دستجردی

اکنون

اعضاء هیأت مدیره گروه تولیدی چدن سازان

ردیف    
نام ونام خانوادگی
سمت هیئت مدیره
تحصیلات
تاریخ عضویت
1حسین انصاری شوریجهرئیس هیئت مدیره(غیرموظف)کارشناسی مهندسی متالورژی1401/04/21
2ابوالقاسم قدمینایب رئیس هیئت مدیره(غیرموظف)کارشناسی مهندسی متالورژی1401/04/21
3بابک نظریعضو هیئت مدیره(موظف)کارشناسی ارشد مهندسی مواد 1401/04/21
4مجید مختاریعضو هیئت مدیره(موظف)کارشناسی ارشد مهندسی مواد 1401/04/21
5سیدهادی مدینهعضو هیئت مدیره(غیرموظف)كارشناسي ارشد حسابداری1401/04/21
6داود صافی دستجردیمدیرعامل خارج از هیئت مدیره(موظف)دکترای اقتصاد1401/04/21

اعضاء کمیته حسابرسی

ردیف    
نام ونام خانوادگی
رشته / مقطع تحصیلی
اهم سوابق 
1محمد منصورزادهدکترای مدیریتمعاونت مديرعامل در امور مالي شرکت توليدي چدن سازان از 86 الي 93 – معاونت مديرعامل در امور اقتصادي شرکت صنايع آذرآب 84 الي 85 – مدير حسابرسي داخلي شرکت صنايع آذر آب از 81 الي 83 – مدير امور مالي شرکت صنايع آذرآب از 73الي 80- سرپرست حسابداري ناحيه اراک شرکت سرمايه گذاري البرز از 62 الي 66
2مصطفي افشاريکارشناسی ارشد حسابداری15 سال سابقه حسابرسي در موسسات حسابرسي و مديرحسابرسي داخلي شرکت سرمايه گذاري توکا فولاد
3سيدهادي مدينهکارشناسی ارشد حسابداری22 سال سابقه حسابداري و مديريت مالي در شرکت هاي بورسي و غير بورسي
    
ردیف    نام ونام خانوادگیاهم سوابق – مدت زمان/محل و موضوع سابقه فعالیت
1رضا صالحیحسابرسي شرکت هاي بورسي و غير بورسي از اسفندماه1381 تاکنون

اعضاء کمیته انتصابات

ردیف    
نام ونام خانوادگی
سمت
رشته / مقطع تحصیلی
1حسین انصاری شوریجهرئیس کمیتهکارشناسی مهندسی متالوژی
2بابک نظریعضو کمیتهکارشناسی ارشد مهندسی مواد 
3غلامرضا موسوی غرویعضو کمیتهکارشناسی متالوژی
4داود صافی دستجردیعضو کمیتهدکترای اقتصاد

مشتریان ما